کابین عقب کی ام سی  – kmc t8

خودرو جک مدل kmc  T8 یکی از پیکاپ های پرطرفدار در ایران است است که عدم حضور خودروهای ارزشمندی همچون تویوتا هایلوکس توانسته بازار خرید و فروش این خودرو را بسیار گرم کن کند بسیاری از طبیعت گرد ها و شرکت های پیمانکاری ساختمان JAC T8 را برای خود انتخاب و بر اساس کاربری خود یک کابین عقب کی ام سی  T8 برای آن نصب می کند.

قبل از بررسی اتاق یا کابین عقب T8 مشخصات فنی و نقاط ضعف و قدرت خودرو می پردازیم.

کابین عقب کی ام سی T8

مشخصات فنی KMC T8

پیکاپ یا وانت دو کابین شاسی بلند معروف و پرطرفدار شرکت جک مدل T8 در سال 1399 توسط شرکت کرمان موتور به بازار عرضه شد. قیمت بالای پیکاپ شرکت های معرفی همچون تویوتا TOYOTA و ضعف خودرو سازان داخلی در تولید وانت دوکابین شاسی بلند مناسب باعث شد کی ام سی تی 8 به سرعت جای خود را دربازار خودرو ارتقا دهد.

بسیاری از نقد کنندگان خودرو و سایت های معتبر فعال در زمینه خودرو شروع به بررسی و نقدر بررسی مشخصات فنی جک KMC T8 کردند. نظرات بسیار مختلف و متفاوت بودند. اما کپی برداری بسیاری قطعات این خودرو از تویوتا هایلوکس توانست دل بسیاری را برای خرید گرم کند. سیستم تعلیق که برای آفرود سوارن یکی از قسمتهای مهم خودرو به حساب می آید از جمله بخشهایی بود که از خودرو هایلوکس الهام گرفته شده بود.

کابین جذاب، موتور مجهز به توربو شارژر، و ابعاد جک کی ام سی از دیگران نکات مثبت بودند که در اکثر سایتهای نقد خودرو به آن اشاره می شد.

یک موتور 2 لیتری توربو شارژ با 16 سوپاپ و 174 اسب بخار قدرت در کنار گیربکس 6 سرعته دستی و انتقال نیرو به چهار چرخ میتوانست یک پیکاپ ایده آل برای افراد ماجراجو و طبیعت گرد باشد.

ولی تعلیق خشک بخصوص در قسمت پشت خودرو نکته منفی بود که برخی را از خرید این ماشین منصرف می کرد. البته برای یک وانت دو کابین که قرار است 840 کیلوگرم بار را جابجا کند و از فنر های شمش نباید بیشتر از این هم انتظار داشت.

در اکثر وانت ها و پیکاپ ها با سنگین شدن قسمت بار خودرو به نظر نرم تر و قابل تحمل تر می آید پس این خودرو برای مسافرت و آفرود با قسمت بار پر میتوان گزینه خوبی باشد اما برای یک خودرو شهری و عبود مرود در سطح شهر شاید بدترین گزینه است.

مشخصات کابین عقب KMC T8

اتاق عقب کی ام سی KMC T8

اتاق عقب کی ام سی T8 میتواند یکی از ضرورت های این خودرو بخصوص برای طبیعت گرد ها و افرادی که میخواهند از تمام امکانات خودرو استفاده کنند باشد. چرا که این افراد همیشه از قسمت بار این خودرو استفاده میکنند و ابزار و وسایل خود را در آن قرار میدهند پس حفظ امنیت و محافظت از تجهیزات و وسایل در مقابل سرقت، باد، باران ، آفتاب و … در اولویت اول قرار خواهد گرفت.

شرکت مراد صنعت سامه یکی از برزگترین تولید کنندگان اتاق عقب کی ام سی KMC T8 می باشد که با مهندسی و خلاقیت در تولید توانسته مقام اول تولید محصولات آیرودینامیک و با کیفیت دست پیدا کند.

قبل از خرید و انتخاب اتاق عقب مناسب برای خودرو T8 خود حتما این مقاله را مطالعه و از کارشناسان شرکت مراد صنعت سامه مشاوره رایگان دریافت کنید.

قیمت اتاق عقب کی ام سی KMC T8

قیمت اتاق عقب کی ام سی KMC T8 با توجه به شرایط اقتصادی فعلی یکی از مهمترین دقدقه های خریداران این محصول است. اما به عنوان یک سازنده کابین عقب KMC باید به صراحت گفت کیفیت ساخت همیشه از قیمت مهمتر خواهد بود. 

این صنعت هم مانند بسیاری از صنایع دیگر برای کاهش هزینه تولید و کاهش قیمت اتاق عقب کی ام سی KMC T8 راهکارهای خود را دارد اما پس از خرید و نصب تازه متوجه دلیل تفاوت قیمت خواهید شد که شاید آن زمان دیگر زمان مناسبی برای تحقیق و بررسی نباشد. پس قبل از خرید این محصول زمانی را برای بررسی تولید کنندگان مختلف آن گذاشته از نزدیک محصولات تولیدی را مشاهده کنید.

شرکت مراد صنعت سامه آماده انتقال تجربیات و نمایش محصولات و کیفیت تولیدات خود برای مشتریان گرامی میباشد. فقط کافی است از طریق لینک زیر وارد بخش تماس با ما شوید و شماره تماس و آدرس ما را مشاهده کنید. با یک تماس ساده یک وقت برای حضور در کارگاه گرفته و از نزدیک محصولات را مشاهده کنید. 

بهترین قیمت اتاق عقب کی ام سی KMC T8 را در کارگاه براساس مشخصات فنی مورد نظر و مطالبات خود از ما دریافت کنید .

اتاق عقب KMC T8 جدید

مهندسین شرکت مراد صنعت سامه با طراحی اتاق عقب KMC T8 جدید سعی در برآورده کردن خواسته های مشتری و ارتقاء سطح کیفی محصولات خود دارند.

اتاق عقب KMC T8 جدید بر حسب سفارش مشتری و براساس کاربری مصرف کننده طراحی و ساخته می شود. برخی مشتریان خوش سلیقه و خلاق نیز در ارائه برخی ایده های به کمک ما آمده و سبک جدید برای کابین عقب خودرو جک خلق می کنند. 

شما هم اگر ایده یا طرح خواصی برای خودرو خود در نظر گرفته اید آن را با ما در میان گذاشته تا با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت ایده شما به واقعیت تبدیل شود.

منبع تصاویر : سایت خودرو بانک و شرکت کرمان موتور