کیفیت و اخلاق حرفه ای ،اعتبار ماست.

مقالات و اخبار مراد صنعت سامه

مقالات و اخبار مراد صنعت سامه را می‌توانید از راه‌های مختلف رویت نمایید. از شبکه‌های مجازی ما و بهترین روش از شایت ما در بخش پایین دسترسی کامل به نقالات و اخبار ما خواهید داشت.

سوالات متداول از مراد صنعت سامه

نوع و ظرفیت کابین بار: قبل از انتخاب کابین بار ماشین، باید مشخص کنید که از وسیله نقلیه برای چه نوع باری استفاده می‌کنید. آیا برای حمل مصالح سنگین، مواد خوراکی، طیور یا جوجه می‌خواهید از آن استفاده کنید؟

جنس کابین‌بار وانت‌بار و یا کامیون: جنس کابین‌بار وانت‌بار و یا کامیون تأثیر زیادی بر روی قیمت و طول عمر آن دارد. انتخاب مواد با کیفیت مناسب مهم است. بسته به نوع کاربری وانت‌بار و یا کامیون میتوانید از جنس فایبرگلاس و یا فلز برای ساخت کابین خود استفاده نمایید.

طول عمر کابین‌بار وانت‌بار و یا کامیون: هرچه کیفیت ساخت و جنس کاربردی کابین باربری وسیله نقلیه شما بهتر باشد، طول عمر آن بیشتر خواهد بود. البته به نحوه استفاده و حمل بار و مراقبت نیز رابطه مستقیمی نیز دارد.

هزینه ساخت کابین‌بار وانت‌بار و یا کامیون: هزینه ساخت کابین‌بار وانت‌بار و یا کامیون بر اساس مواد مورد نیاز و مصرفی برای ساخت آن تعیین می‌شود. البته کیفیت مواد مصرفی و متخصصی که در تولید کابین به طور مستقیم دخیل می باشد نقش مهمی در کیفیت و قیمت کابین دارد.

مزایای کابین‌های فایبرگلاس:
سبکی: کابین‌هایی که از فایبرگلاس ساخته می‌شوند، بسیار سبک هستند و به شکلی طراحی می‌شوند که کاملاً آیرودینامیک می‌باشند.
مقاومت در برابر عوامل محیطی: فایبرگلاس مقاوم در برابر خوردگی، تغییرات دما و تابش نور خورشید می‌باشد.
قابلیت تنظیم درجه حرارت: می‌توان آن را به دلیل قابلیت مقاومت مناسب درجه حرارت‌های بالا انتخاب کرد. 

معایب کابین‌های فایبرگلاس:
شکنندگی: جنس فایبرگلاس در برابر ظربه ممکن است شکننده باشد.
تغییر رنگ: جنس فایبرگلاس در برابر نور خورشید، ممکن است تغییر رنگ دهد.

مزایا کابین فلزی:
مقاومت فیزیکی: کابین‌های فلزی معمولاً مقاوم‌ بیشتری نسبت به جنس الباقی کابین‌ها دارد و در برابر ضربه‌ها و خوردگی‌ها مقاومتر می‌باشد.
قابلیت تعمیر و تغییر: فلزها به دلیل انعطاف و قابلیت جوش پذیر بودن ، قابلیت تعمیر و تغییر دارند و در صورت آسیب، می‌توان کابین‌ها از جنس فلز را بازسازی کرد.

معایب کابین‌های فلزی:
وزن کابین فلزی: کابین‌های فلزی بسیار سنگین‌تر از رقیب خود یعنی کابین‌های فایبرگلاس می باشد.
خوردگی کابین فلزی: فلزها به دلیل دارا بودن قابلیت خورندگی  ممکن است در برابر خوردگی آسیب ببینند .

تماس بگیرید