کیفیت و اخلاق حرفه ای ،اعتبار ماست.

درباره ما
شرکت مراد صنعت سامه اولین تولید کننده اتاق و کابین انواع وانت، کامیون و خودرو های گردشگری یا کاربری خاص می باشد. مراد صنعت سامه فعالیت خود را در سال 1363 با طی کردن مراحل قانونی و ثبت در مراجع ذی صلاح آغاز و تا کنون با تولید و نوآوری در طراحی کابین های مختلف، برندی آشنا برای استارت آپ ها و شرکت های بزرگ می باشد. کیفیت عالی در کنار قیمت رقابتی محصولات مراد صنعت سامه این شرکت را به انتخاب اول صاحبان خودرو تبدیل کرده است.
تماس با ما

شرکت مراد صنعت سامه در کنار خودرو سازان بزرگ و بنام کشور توانسته گامی بلند در پیشرفت صنایع خودرو سازی بردارد. مراد صنعت سامه اولین طراح و تولید کننده  کفی طرح لاینر بروی خودرو پراید وانت، آریسان، تندر 90 و پیکاپ بوده و همپنین اولین تولید کننده کانوپی فایبرگلاس پراید وانت با طراحی خاص و منحصر   به فرد است.

خلاقیت و کیفیت بالای محصولات تولید شده در شرکت مراد صنعت سامه باعث شده است تا دیگر شرکت های تولید کننده با الگو برداری از محصولات تولید شده توسط  این شرکت اقدام به تولید کابین و اتاق پراید نمایند.

مشتریان شرکت مراد صنعت سامه   بزرگترین شرکت ها و ارگانهای دولتی بخش جدایی ناپذیر از مشتریان شرکت مراد صنعت سامه هستند که این موضوع نشانگر کیفیت و اصالت محصولات و خدمات ارائه شده از سوی این شرکت می باشد. 

شایان ذکر است تمامی مشتریان در نزد شرکت مراد صنعت سامه عزیز و گرانقدر می باشند فلذا در ادامه و بمنظور آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان، به برخی از این شرکت ها و ارگان های طرف قرارداد اشاره ای خواهیم داشت اما قبل از آن به بررسی و تشریح پاسخ این سوال خواهیم پرداخت که . . .

چرا ما ؟

 محصولات با کیفیت تولیدشده توسط شرکت مراد صنعت سامه در کنار دانش متخصصان و پرسنل با تجربه دلیل اصلی وجه تمایز ما با سایر همکاران می باشد. 

اعقتقاد راسخ ما بر حفظ و عمل به شعار خود با مضمون ” کیفیت و اخلاق حرفه ای، اعتبار ماست “ باعث شده تا مشتریان کنونی ما ،مشتریان اسبق همکاران ما باشند. 

تماس بگیرید