کیفیت و اخلاق حرفه ای ،اعتبار ماست.

کابین کاپرا در دو مدل کاپرا و کاپرا 2 تولید می شود که فقط کمی ابعاد آنها با هم متفاوت است.
کاپرت پیکاپ متفاوتی است که همزمان با ورد پیکاپ نیسان ریچ وارد بازار شد و به انتظار میرفت جایگزین مناسبی برای نیسان پیکاپ ژاپنی باشد.

موتور میتسوبیشی این خودرو نقطه قوتی بود که بسیاری از خریدارن با اکتفا به آن اقدام به خرید این خودرو کردند. در بازاری که دیگر خببری از هایلوکس و نیسان پیکاپ نبود بهترین گزینه کاپرا بود.

بسیاری از ارگانهای و سازمانهای دولتی و خصوصی کاپرا را خودرو خدمت خود انتخاتب کردند و با نصب کابین کاپرا مناسب خودور خود را آماده خرمات کردند.

پیشتیبانی خوب بهمن موتور ، قدرت مناسب موتوری و قدرت آفرود متناسب با مشخصات کاپرا باعث شد کم کم بانکها نیز از این پیکاپ برای خودرو حمل پول خود استفاده کنند.

امروزه بسیاری از مشاغل و خدمات فنی از کاپرا برای حمل وسایل ، تجهیزات و پرسنب خود استفاده میکنند.

درباره کابین کاپرا 

درباره کابین کاپرا نمیتوان به سادگی صحبت کرد زیرا کاربری بسیار متفاوت این خودرو باعث شده اکثر کابین کاپرا های ساخته شده برحسب سفارش و با مشخصات خاص باشند.

کاپرا بخصوص در کاپرا دو کابین توانایی حمل بار با وزن زیاد را ندارد پس کابین کاپرا هم نیازمند توانایی بارگیری زیاد نمی باشد اما باید شکل آیرودینامیک خودرو را حفظ و ظاهر کاپرا را زیبا کند.

همچنین کابین کاپرا باید مقاومت خوبی در برابر نفوذ آب باران داشته باشد. هر چند که به طور کلی تحمل فشار فیزیکی و ضربات در کابین های فایبرگلاس بسیار کمتر از اتاق کاپرا فلزی است اما اگر ساخت کابین فایبرگلاس به خوبی انجام شود میتواند تا حد بسیار بالایی تنش های فیزیکی را تحمل کند.

قیمت کابین کاپرا

همانطور که گفته شد اکثر اتاق های ساختته شده برای کاپرا ، کاپرا 2 و کاپرا های دوکابین بر حسب سفارش و با مشخصات خاص هستند. پس قیمت کابین کاپرا را باید برای خودرو شما براساس نیاز کاربرد شما محاسبه کرد.

قیمت کابین کاپرا را میتوان با کاهش کیفیت متریال یا اجناس به کاررفته در آن بسیار کاهش داد اما اینکار طول عمر کارکرد و همچنین کیفیت کابین را به شدت کاهش میدهد. 

شرکت مراد صنعت سامه با بالاترین کیفیت تولید یهترین قیمت کابین کاپرا را عرضه میکند. شما میتوانید با برای مشاهده نمونه کابین های ساخته شده این شرکت و بررسی کیفیت به آدرس کارگاه مراجعه و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

قیمت کابین کاپرا را حتما باید در کنار کیفیت ساخت مقایسه کرد اگر اطلاعات زیادی در خصوص فایبر گلاس و انواع و کیفیت ساخت آن ندارید بهتر است با اعتماد به کابین ساز شناخته شده قیمت و کیفیت کابین خود را تضمین کنید.

خرید کابین کاپرا

خرید کابین کاپرا در کابین سازی مراد صنعت سامه بسیار سریع و ساده خواهد بود. با مراجعه به کارگاه شرکت و یا تماس تلفنی هماهنگی جهت انتخاب مدل کابین ، رنگ و دریافت وقت برای ساخت و نصب کابین انجام می شود.

با مراجعه و تحویل خودرو در زمان مشخص شده در کوتاه ترین زمان ممکن کابین کاپرا خود را نصب شده و کامل تحویل بگیرید.

اگر قصد خرید کابین کاپرا دست دوم دارید بهتر است با ما تماس بگیرید و از موجودی و قیمت کابین دست دوم کاپرا مطلع شوید. برخی مشتریان با مراجعه به دفتر کارگاه کابین خودرو خود را باز کرده و برای فروش در اختیار کارگاه قرار میدهد. 
شرکت مراد صنعت سامه از قبول کابین های کاپرا بی کیفیت و آسیب دیده خوداری کرده و کابین های ساخت کارگاه خود را تقبل میکند زیرا از کیفیت و شرایط کابین های خود بسیار مطمئن است.

تماس بگیرید